Korteri vahendusteenus

Teil on vaja korterit osta-müüa või anda üürile-võtta üürile? Korter24.ee vahendusteenus aitab sinu korteri ostu-müügi ja üüritehinguid teostada lihtsalt ja kiiresti nii era- kui ärikliendile. Tagame korteri müümisel või üürimisel efektiivse tehingukiiruse, kasutades selleks suurt kontaktibaasi ja hästi toimivaid müüginippe.

Korteri müümine

Teie korter vajab müümist ja head hinda? Aitame Teie kuulutuse muuta oluliselt paremaks. Kasutame professionaalset fotograafi, kes teeb Teie korterist pildid, nii et sellest korterist on võimalik saada ülevaade juba piltide põhjal. Kinnisvaramaakler kirjutab Teile korraliku lisainfo, millele lisandub korteri põrandaplaan ja aerofoto. Korteri müümisel kaasame Eesti suurimad kinnisvaraportaalid City24.ee ja kv.ee, selleks et korteri eest saada kätte soovitud müügihind ning seda võimalikult lühikese müügiperioodiga. Teie korteri müümisele aitab kaasa Korter24.ee kinnisvaramaakler. Võta meiega ühendust.

Korteri ostmine

Soovid korterit osta? Korteri ostmisel on oluline endalt küsida mõnda lihtsat küsimust. Kui suurt korterit ma vajan? Mitme toalist? Millises linnajaos? Kivimajas või puumajas? Millises seisukorras korterit otsin? Korter24.ee maakler aitab Teil jõuda parima tulemuseni, sest maakler on kursis kinnisvaraturu hetkeseisuga. Aitame Teile leida just sobiva vajadusega korteri, arvestades Teie soove. Teeme koostööd teiste kinnivarabüroodega, leidmaks just sobiva korteri Teile.  Lisaks teeme koostööd erinevate pankade laenuhalduritega, et Teie saaksite võimalikult kiiresti laenutaotlust teha.

Korteri üürile andmine

Soovite korterit üürile anda ja teenida tulu selle kaudu? Aitame igakülgselt kaasa Teie korteri üürimisele, kaasates professionaalse fotograafi, et piltide põhjal saada võimalikult täpne ülevaade korteri seisukorrast. Lisaks valmistame korraliku lisainfo, mis annab rohkem selgitust korterist ja korterelamu lähiümbrusest. Meie disainer valmistab põrandaplaani ja aerofoto, selleks et aru saada tubade asetust ning maja asukohta linnulennult. Üürile andmise puhul on oluline leida hea klient, kes Teie korterit hästi hoiab ja korralikult üüri maksab. Teostame üürniku taustauuringut Teie jaoks, et veenduda võimalike ebameeldivuste osas.

Kinnisvara üürile võtmine

Vaja leida endale uus elukoht üürikorteri näol? Korter24.ee maakler aitab meeleldi leida Teile üüripinna, mis on täpselt sobiv Teile. Võta meiega ühendust.