Müüa 3-toaline korter

152 000€

Lisainfo

Müüa 3-toaline korter Eesti aegses majas. Korter asub 1936. aastal ehitatud korterelamus, mis on renoveeritud aastal 2014-2015.

Arhitekti poolt on hästi läbi mõeldud korteri planeering nii, et kõik pereliikmed saavad olla koos ja vajadusel eraldi oma tubades. Korteris asub ruumikas elutuba koos avatud kööginurgaga, magamistuba, esik ja vannituba koos WC-ga. Siseviimistluses on kasutatud heledas toonides materiale. Kõikides tubades on tehtud maitsekas ja julge lõppviimistlus, kus seinad värvitud, paigaldatud on laiad põrandaliistud ja puitparkett. Pesemisruumis on valged kõrgläikega seinaplaadid ja põrandaplaadid on ajastukohase 1930-ndad mustriga.

Esimese korruse elutuba on koos avatud köögiga ja hetkel on köögimööbli valmidus täielikult olemas. Võimalusel aitame köögimööbli tellimist ellu viia. Küsi pakkumist! Korteris on kaks magamistuba.

Kogu maja toimib kaug-keskkütte süsteemil. Mõistlik ja sõbralikult toimiv korteriühistu, kes aktiivselt hoolitseb maja välis- ning siseilme korrashoiu eest. Ühistranspordipeatus on 100 meetri kaugusel ja buss viib 4 minutiga kesklinna. Autoga liikleja jõuab linna 3 minutiga. Lühikese 5-minutise jalutuskäigu kaugusel asuvad kool, Shnelli tiik, kauplused, Statoil tankla, Loomelinnak, pubid, spordihall, terviserada, söögikohad, restoranid ja kõik muu eluks vajaminev. Lasteaed asub kõrval majas Tehnika 23.

Maja renoveerimise käigus on korda tehtud fassaad, mis ühtlasi soojustati 150mm paksuse krohvisüsteemiga ja värviti helesinise-valge-punase kombinatsioonis. Lisaks vahetati majal katus ja soojustati lagede pealt 500mm materialiga. Majal on pigaldatud uued välis- ja siseuksed. Korterelamus on vahetatud aknad kolmekordse klaaspakett puitakende vastu ja olemas on fonolukusüsteem.

Korterite omanikel on võimalik juurde osta panipaik (1,75 m²) keldris, mille maksumus on 3000 eurot ja müüakse reaalosana. Maja ümbrus on kõrghaljastatud ja rajati uus piirdeaed ning parkla. Parklakoha hind on 7000 eurot. Majal on vahetatud elektri, kütte, -ja veetorustiku süsteemid.

Korter meeldib sulle? Helista ja läheme koos seda vaatama.

Kinnisvaramaakler Ergo Menov aitab leida lahendusi kinnisvara müügis. Pakun nõustamist, kiire tehingu tegemist ja hindamisteenust tunnustatud koostööpartneritelt. Rohkem infot ergo.menov@korter24.ee, +372 56 450 690

Lisa võimalused

  • Ehitusaasta
    1936

Asukoht kaardil

Jaga seda kuulutust

Jagan