Müüa 2-toaline katusekorter vaatega vanalinnale.

127 000€

Lisainfo

Müüa 2-toaline panoraamvaatega korter Eesti aegses majas. Korter asub 1936. aastal ehitatud korterelamus, mis on renoveeritud aastal 2014-2015. Hubasest ja valgusküllasest korterist avaneb imeilus vaade Tallinna vanalinnale.

Arhitekti poolt on hästi läbi mõeldud korteri planeering nii, et kõik pereliikmed saavad olla koos ja vajadusel eraldi, privaatselt oma ruumides. Korteris asub ruumikas elutuba koos avatud kööginurgaga, magamistuba, esik ja vannituba koos WC-ga.
Siseviimistluses on kasutatud heledas toonides materiale. Kõikides tubades on tehtud maitsekas ja julge lõppviimistlus, kus seinad värvitud, paigaldatud on laiad põrandaliistud ja puitparkett. Pesemisruumis on heledates toonides seinaplaadid ja põrandaplaadid on paigaldatud ajastukohaselt (1930-ndad).

Viienda korruse elutuba (30 m²) on koos avatud köögiga ja hetkel on köögimööbli valmidus täielikult olemas. Võimalusel aitame köögimööbli tellimist ellu viia. Küsi pakkumist! Rõduga elutoas on õhtuti einestades võimalus üheskoos pere või sõpradega nautida vaadet vanalinnale. Korteris on magamistuba (12 m²), mille akendest avaneb samuti vaade vanalinnale.

Kogu maja toimib kaug-keskkütte süsteemil. Väga mõistlik ja sõbralikult toimiv korteriühistu, kes aktiivselt hoolitseb maja välis- ning siseilme esinduslikuse ja korrashoiu eest.Ühistranspordipeatus on 100 meetri kaugusel ja buss viib kesklinna 4 minutiga. Autoga liikleja jõuab linna 3 minutiga. Lühikese 5-minutise jalutuskäigu kaugusel asuvad kool, Shnelli tiik, kauplused, tanklad, pubid, spordihall, terviserada, söögikohad, restoranid ja kõik muu eluks vajaminev. Lasteaed asub kõrval majas Tehnika 23.

Maja renoveerimise käigus on korda tehtud fassaad, mis ühtlasi soojustati 150mm paksuse krohvisüsteemiga ja värviti. Lisaks vahetati majal katus ja soojustati lagede pealt 500mm materialiga. Majal on pigaldatud uued välis- ja siseuksed. Korterelamus on vahetatud aknad kolmekordse klaaspakett puitakende vastu ja olemas on fonolukusüsteem. Korterite omanikel on võimalik juurde osta panipaik (1,75 m²) keldris, mille maksumus on 3000 eurot ja müüakse reaalosana neid. Maja ümbrus on kõrghaljastatud ja rajatkse uus piirdeaed ning parkla. Parklakoha hind on 7000 eurot. Majal on vahetatud elektri, kütte, -ja veetorustiku süsteemid.

Korter meeldib sulle? Helista ja läheme koos seda vaatama.

Lisa võimalused

  • Ehitatud
    1936

Asukoht kaardil

Jaga seda kuulutust

Jagan